Müügitingimused

Veebipood MAHETARK.EE (edaspidi Veebipood) omanik on Mahetark OÜ (registrikood 12099015), asukohaga Vesiveski, Poka küla Kastre vald Tartumaa 62308.

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu on 3.50€, ning kaup saadetakse SmartPOST vahendusel. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb avada ostukorv, seejärel täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise sihtkoht. Tellimust ei ole võimalik sooritada kui ostja ei nõustu Veebipoe müügitingimustega. Tasu suurus on kuvatud ostukorvi seksioonis (kuvatud summale lisandub kohaletoimetamistasu 3.50€). Kasutatav valuuta on euro. Makset saab sooritada vajutades Telli nuppu ning valides kohalike pangalinkide seast endale sobivaim makseviis.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

KOHALETOIMETAMINE

Kaupu saadetakse üle Eesti. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Välismaa tarne osas võtta ühendus emaili mahetarkOU@gmail.com teel.

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile mahetarkOU@gmail.com või helistada telefonil: +372 5192 1659.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudustega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

TAGANEMISÕIGUS

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõiguse kasutamiseks peab tootepakend olema avatud ettevaatlikult seda kahjustamata ning kaup peab olema tagastades originaalpakendis. Kaup ei tohi olla kasutatud.

Lepingust taganemise korral tuleb saata vastav avaldus e-post aadressile mahetarkOU@gmail.com. Avalduses peab olema välja toodud: tagastav kaup, tellimuse number ja arvelduskonto number, kuhu raha tagasi kanda.

Veebipood tagastab tagastava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates tagastamisavalduse saatmisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvald sellest kumb toimub varem.

Veebipood ei kata tagastamisega seostuvaid kulusid.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

OTSETURUSTUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Mahetark OÜ on iskuandmete vastutav töötleja. Mahetark OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb saata e-kiri aadressile mahetarkOU@gmail.com või helistada telefonil: +372 5192 1659.